Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 9796 komentarzy

:-)

Jasiek - Jeszcze Polska nie zginęła. Isten, áldd meg a magyart.

Dzieje się w Londynie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znów ataki w stolicy UK...

Co najmniej 4 osoby zabite (?) i kilka razy więcej rannych.

Radek kręci filmik.

Spotkanie Majowej Tereski z... Jarosłwem Kaczyńskim odwołane (prezes gdzieś poleciał....)

Korespondent Polskiego Radia mówi, że reakcja na takie ataki była przećwiczona. Kilka minut po wydarzeniu na miejscu pojawia się PRAWDZIWA policja... A może być nieprawdziwa?

www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1742926,Wielka-Brytania-cztery-osoby-zginely-w-ataku-terrorystycznym-kolo-parlamentu

Znajdą dowód osobisty zamachowca?

Islamista czy "islamista"?

Jakiś związek z BREXIT?

Niepodległość Szkocji?

Niedawno zmarł Dawid R.....

A może "zmarł"?

Na razie mam tylko masę skojarzeń - ale są chyba bardziej zatłoczone miejsca niż okolice parlamentu..

Aktualizacja - 25.03.2017:

Pamiętacie zamachy w Brukseli w 2016r? Wiecie jaki to był dzień? To był 22 marca...

Powtórka w następnym roku?

Jeśli tak, to w którym mieście?

Aktualizacja II - 25.03.2017:

- Na parlament! Na brytyjski!

- Z...?

- Z nożem!

- Trzeba być wariatem i to zadaniowanym.

Jakieś wątpliwości?

KOMENTARZE

 • False flag ??
  Jaśku
  A jak okaże się że to kolejne false flag.
  Właśnie był kilka minut temu sąsiad który znalazł się tam w czasie tego zamachu.
  Ale znając tutejszych ekspertów/tek od false flag to nic tu jeszcze nie wiadomo 8-))))
  Mało keczapu było widać a i samochodu z dziurawą podłogą też jeszcze nie pokazali

  pzdr.
 • @Husky 22:38:33
  "Właśnie był kilka minut temu sąsiad który znalazł się tam w czasie tego zamachu."

  ??????????????????

  Sąsiad? To Ciebie aż tam wywiało? Pracujesz w UK czy turystyka?
  Może sąsiad zauważył coś niewygodnego? Niech na siebie cholernie uważa. Nawet jak nic nie widział, to inni mogą myśleć, że widział. I że z kimś się kontaktował. Kamer tam chyba pełno - to okolice parlamentu. Podejrzewam, że "taśmy" "znikną" a po "zniknięciu" będą "badane" na wykrycie... nie, nie sprawców. Czuję, że mogą szukać świadków.

  Dzięki za wizytę.
 • @Jasiek 22:47:25
  ??????????????????

  Globetrotter
 • @Jasiek 22:47:25
  Monitoring pewnie jak zwykle uszkodzony . http://wpolityce.pl/polityka/332595-kim-jest-zamachowiec-z-londynu-brytyjskie-media-to-ekstremista-abu-izzadeen-znany-na-wyspach-radykal-skazany-na-2-lata-wiezienia
 • @Repsol 23:09:02
  Dzięki za link. Sprawa wydaje się zatem tym bardziej dziwna. Jeśli takie kreatury jak brytole ze swoimi "służbami" nie są w stanie wyeliminować radykała tylko go skazują za terroryzm, to rzeczywiście coś jest nie tak. Takich się eliminuje poprzez "seryjnego" albo robi się mu "zniknięcie", "dźgnięcie" w porachunkach itp. Ci dali mu wyrok - a pewnie było to pranie mózgu i jakiś trening. Nie, w takie cuda to ja nie uwierzę. Nie u brytoli. Oni coś knują.

  Serdeczności.
 • @Jasiek 23:35:32
  Oni coś knują. 8-))))
 • @Husky 22:49:29
  "Globetrotter"

  A to wtedy da radę mieć i sąsiadów? ;-)
 • @Jasiek 23:55:40
  Universal and unique 8-)))))
 • @Repsol 23:09:02
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149021350015459195859.jpg Abu Izzadeen – wcześniej Trevor Richard Brooks – był przedstawicielem muzułmańskiej organizacji Al Ghurabaa oskarżanej o gloryfikację terroryzmu. Ma na koncie wyrok – skazano go na 4,5 roku więzienia za przestępstwa terrorystyczne. Jego rodzina pochodzi z Jamajki. Brooks przeszedł na islam dzień przed skończeniem 18 lat i przyjął imię Omar.
 • @Jasiek 23:35:32
  Brytyjska policja zachowuje się profesjonalnie i normalnie, nazywa rzeczy i problemy po imieniu. Dla Brytyjczyków islamski terrorysta to islamski terrorysta. W Niemczech policja w podobnej sytuacji bardzo długo ustalałaby tożsamość terrorysty a potem zrobiłaby z niego szaleńca....
 • @Jasiek 23:35:32
  Do wykluczonych i zakazanych morderczych ideologii faszyzmu i komunizmu należy dodać islam. To jest diabelska trójca. To nie jest religia, to ideologia. Dość obłudy i szukania usprawiedliwień dla zabijania. Lepiej ich zabijać w obronie własnej niż za późno się przekonać o ich zamiarach. Totalnego zniszczenia ludzi o innym światopoglądzie. A pożytecznych i naiwnych idiotów przymusowo wysyłać do krajów islamskich. 1400 lat islamu w 5 minut - wszystko wyjaśni. Wysłuchaj koniecznie.
  https://www.youtube.com/watch?... Cóż, jak powszechnie wiadomo, są źli muzułmanie i dobrzy muzułmanie.
  Ci pierwsi chcą nas wszystkich powyrzynać. Ci drudzy chętnie na to popatrzą. Radical muslim wants to cut your head off, and a peaceful muslim wants a radical muslim to cut your head off.
  Zupełnie jak Niemcy za Hitlera.
  https://www.youtube.com/watch?... W Waffen SS były jednostki muzułmańskie !!
  To zdjęcie chyba nie wymaga komentarza...
  Dwa światy#London https://pbs.twimg.com/media/C7jpi-hXwAEFM2j.jpg
 • @Husky 00:00:37
  https://pbs.twimg.com/media/C7izYJfXwAARy4R.jpg https://pbs.twimg.com/media/C7j7FBaXgAAGSLN.jpg Wysłać debila do kalifatu , po co mu taki pusty łeb. Wotum Wykopatum dla PO bo gdyby wrócili do władzy, zamachy będziemy mieli jak w banku. Wykonają rozkaz Berlina bez mrugnięcia.
 • @Jasiek 23:55:40
  https://pbs.twimg.com/media/C7irqCrWsAEVTt6.jpg Burmistrz Londynu Sadig Khan to takie "stare" angielskie nazwisko. No i typowy wygląd Anglika.
 • @Repsol 23:09:02
  Szefowa brytyjskiego MSW Amber Rudd oświadczyła, że zamach w Londynie to atak „na wartości demokracji, tolerancji i rządów prawa, które symbolizuje siedziba parlamentu”.

  "Będziemy zjednoczeni w walce z tymi, którzy atakują nasze wspólne wartości" - Walka będzie na kredki czy transparenty?
 • @
  Atak KOD w Londynie
  http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/8959
 • Premier Szydło: Polska nie ugnie się przed szantażem.
  Czas, żeby Europa wyciągnęła wnioski. Polska jest bezpieczna, w tej chwili nie ma żadnych zagrożeń, nasze służby są przygotowane i cały czas monitorują sytuację – zapewnia premier Beata Szydło. Szefowa polskiego rządu zwróciła również uwagę, że nadszedł najwyższy czas, żeby Europa wyciągnęła wnioski.

  Premier była pytana w porannej rozmowie w TVN24 o zamach terrorystyczny w Londynie, do którego doszło w środę.

  - Polska jest bezpieczna. W tej chwili nie ma żadnych zagrożeń, nie ma żadnych sygnałów. Natomiast nasze służby cały czas oczywiście są przygotowane, monitorują sytuację i mogę powiedzieć tak, że jesteśmy tutaj naprawdę cały czas na bardzo wysokim poziomie nasłuchu tego, co się dzieje [...] Nie zmienimy zdania ws. polityki migracyjnej. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo – mówiła premier Szydło.

  Szefowa polskiego rządu zwróciła uwagę na fakt, że zamachu w Londynie dokonano dokładnie w rocznicę podobnego aktu terroryzmu w Brukseli, do którego doszło przed rokiem.

  - Wczoraj była też rocznica wydarzeń w Brukseli. Rok temu doszło do podobnego zamachu w Brukseli. To pokazuje, że Europa nie może czuć się bezpiecznie, a powinna czuć się bezpiecznie. Politycy powinni zastanowić się nad tym, co się dzieje, dlaczego ta polityka migracyjna, którą prowadzili, bo często słyszę w UE: nie łączmy polityki migracyjnej z terroryzmem, ale nie da się tego nie łączyć, bo ta fala migracji, która ruszyła na Europę, niestety przyniosła ze sobą również tych, którzy chcą wykorzystywać ludzi szukających pomocy. Oczywiście, że nie każdy imigrant to terrorysta. Tyle tylko, że my dzisiaj mamy taką sytuację, że nie potrafimy znaleźć skutecznego rozwiązania problemu terroryzmu. Nie potrafimy umiejętnie prowadzić polityki migracyjnej i jednocześnie na tyle bezpiecznej na tyle, żeby Europejczycy nie musieli być narażeni na takie akty, jak wczoraj – mówiła premier.

  Beata Szydło zapowiedziała, że Polska nie ugnie się przed szantażami i nie ma zamiaru zmieniać swojej polityki migracyjnej.

  - Polska na pewno nie ugnie się przed szantażami takimi, jak wygłosił pan komisarz Timmermans ds. migracji i spraw wewnętrznych, bo jego wypowiedzi doprowadzają nie tylko do tego, że nie ma skutecznej polityki migracyjnej, ale do tego on dzieli jeszcze Europę. Czas, żeby Europa wyciągnęła wnioski – mówiła premier. Szydło.
 • Makabryczne wizje o. Klimuszki stają się FAKTEM! Wszystko się krok po kroku sprawdza!
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/klimuszko_islam_photo.jpg Konflikty zbrojne w Iraku, Syrii i Libii wraz z groźbami ze strony przywódców Państwa Islamskiego, którzy zapowiadają marsz na Rzym, skłaniają wiele osób do pochylenia się nad wizją przyszłości Europy, kreśloną przez zmarłego w 1981 roku, w wieku 76 lat o. Czesława Klimuszkę. Jeden z najbardziej znanych polskich franciszkanów, nazywany jasnowidzem z Elbląga, o. Klimuszko był człowiekiem obdarzonym nadprzyrodzonymi zdolnościami. Przewidział m.in. wybór Karola Wojtyły na papieża oraz datę śmierci Prymasa Polski, kardynała Augusta Hlonda. Niektórzy uważają, że już niedługo ziści się również inna przepowiednia polskiego zakonnika. Wizja o. Klimuszki – Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne – mówił przed ponad trzydziestoma laty o swojej wizji, franciszkanin o. Klimuszko.

  Rzeczywistość A.D. 2015 – „Libia: strategiczna brama dla Państwa Islamskiego”

  Przedstawiona powyżej wizja, nabiera dziś całkowicie innego wymiaru. Z przechwyconych rozmów i listów członków Państwa Islamskiego wynika bowiem, że udający uchodźców terroryści z ISIS od pewnego czasu przedostają się do Europy na łodziach przemycających nielegalnych imigrantów.

  Libia ma długą linię brzegową rozciągającą się naprzeciw południowych państw krzyżowców, do których można z łatwością dostać się nawet na zwykłych łodziach. Warto pamiętać, że liczba wyjazdów ‚nielegalnych imigrantów’ z wybrzeża jest ogromna, niższe szacunki mówią o 500 osobach dziennie. Według wielu (nielegalnych imigrantów) z łatwością można przekroczyć punkty kontrolne marynarki i dostać się do miast. Gdyby to choćby częściowo wykorzystać i rozwinąć strategicznie, można by sprowadzić pandemonium na południową Europę. Możliwe jest nawet zamknięcie żeglugi przez branie na cel statków i tankowców krzyżowców” – miał pisać w styczniu 2015 roku w liście pt. „Libia: strategiczna brama dla Państwa Islamskiego” jeden z członków Państwa Islamskiego, Abu Arhim al-Libim.

  Dziś jesteśmy na południe od Rzymu. Za zgodą Allaha podbijemy Rzym – mówił w lutym 2015 roku po dekapitacji 21 Koptów na położonej nad Morzem Śródziemnym libijskiej plaży, zamaskowany żołnierz Państwa Islamskiego. Właśnie w lutym 2015 roku, prokuratura w Palermo na Sycylii wszczęła śledztwo w sprawie udających uchodźców terrorystów z Państwa Islamskiego. Mieli oni przedostawać się na teren Włoch właśnie z Libii.

  W maju 2015 roku, włoska policja poinformowała opinię publiczną, iż aresztowała nieopodal Mediolanu 22-letniego Marokańczyka, Touila Abdelmajida, podejrzanego o udział w zamachu z 18 marca 2015 roku na muzeum Bardo w Tunisie, w wyniku którego zginęły 24 osoby. Według włoskich mediów, Abdelmajida pierwszy raz przedostał się na teren Włoch już w lutym 2015 roku, kiedy to wraz z dziewięćdziesięcioma innymi osobami dopłynął do wybrzeży Sycylii. Wówczas włoskie władze deportowały go.

  „Włoskie służby specjalne oceniają, że w każdym „transporcie” znajduje się średnio kilkanaście osób, które po przybyciu na kontynent szybko „gubią się” by przeniknąć do działających już komórek w innych państwach” – napisał 9 czerwca 2015 r. na łamach portalu defence24.pl w tekście pt. „ABW uderza w polskich zwolenników Państwa Islamskiego” Maciej Sankowski.

  W maju 2015 r. libijskie władze podały w oficjalnym oświadczeniu, iż grupy bojowników z Państwa Islamskiego przedostają się z Libii na teren Unii Europejskiej płynąc na łódkach z uchodźcami. Libia – gdzie znajdują się zgromadzone przez libijskiego dyktatora, Mu’ammara al-Kaddafiego ogromne arsenały broni, z których korzystają dziś islamscy terroryści – stała się w ten sposób dla członków Państwa Islamskiego bramą do serca Europy.

  Wielu zachodnich ekspertów od islamu twierdzi, iż liderzy Państwa Islamskiego dążą do wypełnienia przepowiedni o końcu świata. Według islamskiej eschatologii ostateczna bitwa między światem islamu i Rzymem rozegra się w Dabiq, w północnej Syrii. Aby do niej doszło, „krzyżowcy” muszą jednak zostać wciągnięci na teren Syrii. Stąd też właśnie wysyłanie do Europy setek tysięcy imigrantów oraz przygotowywanie wielkiego zamachu terrorystycznego na jedno z państw Unii Europejskiej.

  Na początku marca 2015 roku przebywający na wygnaniu w Kairze, kuzyn obalonego libijskiego przywódcy Mu’ammara al-Kaddafiego, Ahmed Kadafi al-Dam podał, iż już w niedługim czasie może dotrzeć przez Morze Śródziemne do Włoch, a później na teren innych państw Starego Kontynentu nawet pół miliona zwolenników ISIS. Kadafi al-Dam twierdzi, iż Państwo Islamskie werbuje dżihadystów obiecując im białe europejskie dziewice. Według niego, terroryści z Państwa Islamskiego już teraz dysponują śmiercionośną bronią, którą mogą zaatakować Europę, powodując straty porównywalne z tymi, jakie wywołały zamachy z 11 września 2001 r.

  Nie można wykluczyć zamachów terrorystycznych we Włoszech – powiedział 21 maja 2015 roku we włoskim parlamencie minister spraw wewnętrznych Włoch, Angelino Alfano. Mimo że od dłuższego czasu włoskie władze traktują zagrożenie ze strony Państwa Islamskiego śmiertelnie poważnie, to dotychczas zwykli Włosi kpili sobie z pogróżek islamskich terrorystów. Coraz częściej jednak za żartami z islamskiej inwazji – która ma utknąć w korku na obwodnicy Rzymu lub w spóźniającym się transporcie publicznym, którego członkowie ogłoszą wtedy strajk – ukrywają swoje przerażenie wizją ewentualnego ataku terrorystycznego na ich państwo.

  Wojna i ogromny kataklizm

  Przedstawiona na wstępie przepowiednia jest tylko częścią tego, co miał widzieć w swojej wizji o. Klimuszko. Oto dalsza część:

  Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój. Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…). Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk. Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)“ „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym” – mówił o swojej wizji o. Klimuszko.

  Chrześcijanin nie powinien wierzyć w wizje, proroctwa i przepowiednie, których źródła wydają się – mówiąc łagodnie – podejrzane. Bardzo często bowiem, kryje się za nimi szarlataneria. Oczywiście wiele zależy od tego, kto przepowiada lub prorokuje, w jaki sposób to czyni oraz jaki stosunek ma do tego Kościół. 13 czerwca 1929 r. Matka Boża miała powiedzieć do św. Łucji: „Nie chcieli usłuchać mojej prośby! Jak król Francji będą żałować i poświęcą mi Rosję, lecz będzie za późno. Rosja rozszerzy swoje błędy po całym świecie, wywołując wojny, powodując prześladowania Kościoła. Ojciec święty będzie bardzo cierpiał”. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż słowa Maryi spełniły się. Rosja rozszerzała bowiem i wciąż niestety rozszerza swoje błędy po całym świecie. W tym konkretnym przypadku przepowiadania przyszłości, mamy jednak do czynienia z objawieniami Maryi, które zostały dodatkowo oficjalnie uznane przez Kościół. Należy jednak również pamiętać, że istnieje także wiele domniemanych objawień Matki Bożej, których Kościół nie uznał za autentyczne lub też które wciąż skrupulatnie bada.

  Każdy chrześcijanin wie, że Biblia zapowiada pojawienie się fałszywych proroków, którzy poniosą za sobą tłumy. Z chrześcijańskiej perspektywy, bez wątpienia jednym z nich był Mahomet. W Piśmie Świętym mowa jest jednak również o wilkach w owczej skórze, którzy są pośród nas. Jak więc traktować wizje o. Klimuszko, którego postać, praktyki, zdolności parapsychologiczne oraz bioenergoterapeutyczne, a także źródła jego przepowiedni budzą wśród katolików wiele sporów i kontrowersji, z oskarżeniami o okultyzm włącznie? Trudno odpowiedzieć na to pytanie w sposób jednoznaczny, gdyż w sprawie wizji o. Klimuszki, Kościół nigdy nie zajął jasnego stanowiska i najprawdopodobniej nigdy tego nie zrobi. Mimo że trafność wielu wizji o. Klimuszki może zadziwiać, to na pewno należy podchodzić do nich z odpowiednim dystansem. Mając jednak w pamięci to, iż o. Klimuszko do końca życia pozostał szanowanym przez wiernych i współbraci zakonnych katolickim kapłanem, od którego Kościół nigdy w żaden sposób się nie odciął, nie należy jego wizji również lekceważyć.

  Być może rzeczywiście, tak jak w wizji o. Klimuszki dojdzie wkrótce do niespotykanego dotąd kataklizmu bądź wojny i ze zgliszcz Europy wyłoni się coś na kształt Idei Międzymorza – nowa Unia Europejska, która nie będzie zbudowana, jak ta obecna na mamonie, ale której kamieniem węgielnym będą chrześcijańskie wartości, i na której czele stanie Polska. Niezależnie jednak od tego, co przyniesie nam przyszłość, jako chrześcijanie powinniśmy przede wszystkim ufać Jezusowi i zdając się na Bożą Opatrzność po prostu robić swoje.

  Gabriel Kayzer
  Artykuł opublikowany pierwotnie w roku 2015 na portalu fronda.pl
 • @Jasiek
  Do tej pory po wczorajszym ataku terrorystycznym w Londynie, nie zabrała głosu propagatorka nachodźców - Angela Merkelowa.
  Gdy się coś dzieje okazuje się WIELKĄ NIEMOWĄ. Es ist ein GROßER STUMM. Z tymi przyspawanymi do stołków eurokratami to jest jak z pijakiem, który uparcie twierdzi, że nie jest alkoholikiem. Picie wódki nie ma przecież żadnego związku z jego stanem. Równie dobrze można twierdzić, że im więcej imigrantów tym bezpieczniej bo przecież napływ ludzi niewiadomego pochodzenia nie ma nic wspólnego z zagrożeniem. Schulz, Juncker i Timmermans... Nie istnieje pojęcie "byli alkoholicy". Są tylko alkoholicy.
 • @kula Lis 66 08:00:18
  "To nie jest religia, to ideologia."

  Zgadza się, ale....

  Pamiętaj proszę o PODKŁADANIU DOWODÓW.
  Gdyby to było, tak, że islamiści robią to tak od siebie to nie potrzeba byłoby ich podkładać albo urządzać "ćwiczeń".

  Prawda jest inna - czerwona zaraza ma trzech śmiertelnych wrogów: Chrześcijaństwo, liberalizm i... no właśnie: islam.
  W pojedynkę i twarzą w twarz banksterzy wiadomego pochodzenia szerzący czerwoną zarazę nie mają szans z żadnym z trzech. Muszą opanować przeciwników od środka i napuścić ich na siebie. I dlatego trzeba podkładać dowody, cisnąć Makrelę żeby zapraszała, urządzać SWII. Udało im się też na nasze nieszczęście opanować USA i przejąć jej zbrojne ramię dla realizacji własnych celów.

  Tak to widzę.

  Bardzo dziękuję za komentarze.
 • @ewinia 08:23:57
  Dzięki za wskazanie nowej możliwości wyjaśnienia sprawy. Myślę jednak, że to nie o problem tej skali chodzi, chociaż kto wie co JK i The-reska by ustalili...

  Ukłony
 • @Jasiek 10:43:11
  dziwne, że polscy platformersi nie połączyli wizyty Kaczyńskiego w UK z zamachem.... tak im blisko do skojarzenia Jarosława z Teodorem.

  Nazwisko zgadza się? Zgadza!
  Więc ozzzzo chodzi???
 • @All
  A to cytat z onet :-)

  "Według wiedzy śledczych napastnik działał w pojedynkę, a jego motywacją był międzynarodowy terroryzm."

  Ciekawe jaki to "międzynarodowy terroryzm" maja na myśli londyńscy śledczy?
  Może ten odpowiedzialny za drukowanie książeczek z planami podróży dla uchodźców?
 • @maharaja 11:05:13
  Dowcip to ciężki, ale po platfusach można się go spodziewać.

  Dzięki za wizytę.
 • Po ataku w Londynie. Obława policji m.in. w Birmingham. Są zatrzymani
  Brytyjska policja przeprowadziła w nocy ze środy na czwartek przeszukanie w jednym z mieszkań w drugim co do wielkości mieście kraju, Birmingham - podały media. Operacja sił bezpieczeństwa ma mieć związek ze środowym zamachem terrorystycznym w Londynie. „Zatrzymano siedem osób” – podało „Sky News”.
  Wczoraj w Londynie doszło do ataku terrorystycznego. Policja w nocy przeprowadziła przeszukania m.in. w Birmingham. Jak mówią źródła Sky News w kajdankach wyprowadzono kilka osób. Według źródeł dziennikarza telewizji Sky News Marka White'a w wyniku tych działań w dzielnicy Edgbaston na południowym zachodzie miasta zatrzymanych zostało "co najmniej kilka osób". Podczas nalotów w Londynie, Birmingham i innych miejscach związanych z atakiem terrorystycznym w Westminster aresztowanych miało zostać siedem osób. Z kolei operator BBC News Malik Walton zwrócił uwagę, że - oprócz lokalnych służb - w operacji brali udział także funkcjonariusze policji metropolitalnej w Londynie.
  „Daily Mail” pisze, że naloty zorganizowano w sześciu lokalizacjach. Gazeta dodała, że akcja miała związek z doniesieniami, że samochód Hyundai 4x4 użyty do zamachu został wypożyczony z wypożyczalni mieszczącej się na tej samej ulicy. Policja odmówiła komentarza, tłumacząc, że "nie jest gotowa, aby rozmawiać o szczegółach tej sprawy z powodów operacyjnych". W wyniku ataku terrorystycznego, do którego doszło w pobliżu brytyjskiego parlamentu w Londynie zginęło co najmniej pięć osób, a około 40 zostało rannych. Podczas konferencji prasowej policja informowała, że ustaliła tożsamość głównego podejrzanego, który najprawdopodobniej inspirował się islamskim terroryzmem, ale nie zdecydowała się na upublicznienie jego nazwiska.
  Ps..Jazda z nimi!!
  https://www.youtube.com/watch?...
 • Skandaliczne słowa burmistrza Londynu! Uważa, że powinniśmy się przyzwyczaić...
  http://wrealu24.pl/images/2017/03/khanzamach.jpg Warto przy okazji zamachu w Londynie wspomnieć słowa burmistrza Londynu, który zaledwie parę miesięcy temu wypowiedział słowa, które oburzyły miliony osób nie tylko w Wielkiej Brytanii. Zdaje się, że burmistrz Londynu Sadiq Khan nie widzi w tym nic "nienormalnego". Wszak ataki terrorystyczne w mniemaniu tego człowieka to rzecz zwyczajna i tak być musi. Na fotelu burmistrza Sadiq zasiada od maja 2016 roku. Jest muzułmaninem.
  - Ataki terrorystyczne są częścią życia wielkim w mieście - powiedział parę miesięcy temu.
  Remedium? Więcej policji, zwiększać bezpieczeństwo. Według burmistrza Londynu, duże miasta na całym świecie MUSZĄ się z tym liczyć.
  Sadiq Khan 6 maja 2016 wygrał wybory na burmistrza Londynu, pokonując Zaca Goldsmitha z Partii Konserwatywnej w drugiej turze głosów stosunkiem 56,8 proc. do 43,2 proc. 7 maja objął urząd.
  Z ponad 1,31 mln głosów, został politykiem z najwyższym osobistym mandatem demokratycznym w historii Wielkiej Brytanii, pokonując rekord wcześniejszego burmistrza brytyjskiej stolicy Borisa Johnsona, który w 2008 dostał 1,17 mln głosów.
  Poglądy
  W artykule dla Spectatora, publicysta Nick Cohen opisał Khana jako centrolewicowego socjaldemokratę podczas gdy dziennikarz Amol Radjan nazwał go "czołowym politykiem socjaldemokratycznego skrzydła" Partii Pracy. W 2013 Khan twierdził, że otrzymał groźby śmierci po poparciu ustawy wprowadzającej małżeństwa homoseksualne. Brytyjskie media donosiły, że imam z meczetu w Bradford wydał na niego fatwę, w której wykluczył go z grona muzułmanów. Po informacjach o zagrożeniu, policja zasugerowała mu podjęcie szczególnych środków ostrożności w celu zachowania bezpieczeństwa.
  wRealu24.pl
 • @Husky 22:38:33
  Gadowski merytorycznie gasi elity UE! "To wasza wina Tusku, Merkel, zapijaczony Junckerze i Schultzu!"...Jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych w Polsce - Witold Gadowski odniósł się w ostrych słowach do sytuacji w Europie. Dziennikarz twierdzi, że winne obecnego stanu rzeczy są elity UE. "No…dalej! Odstawiajcie te swoje płaczliwe jasełka! Odczytujcie listy od imamów, pełne potępień wobec terroryzmu. Listy fałszywe jak nieudolnie podrobione dolary. Jednoczcie się w tym bełkocie i razem spacerujcie w „marszach solidarności z ofiarami zamachów”. Ogłaszajcie w kościołach „dni solidarności z islamem" powiedział Gadowski.
  Buta i arogancja władzy w UE...
  "Palcie znicze, szlochajcie i … udawajcie, że nic się nie stało. Udawajcie, że to tylko kolejny wybryk ekstremistów, który miał miejsce na najlepszym z ziemskich kontynentów. No dalej! Klepcie te swoje pustobrzmiące pacierze politycznej poprawności,mówki i piszcie durne kondolencje, od których normalnym ludziom zbiera się na wymioty.Merkel, Hollande, Tusk i reszta tej zgrai nadal pouczajcie całą Europę o tym co jest ważne, moralne i odpowiedzialne. To wasza cholerna poprawność polityczna, to wasze wydumane idee multikulti, to wasze otwarcie granic dla obcych…to wasza nieroztropność, brak przewidywania i nieprzezorność… niech was wszyscy diabli!
  To wyście sprawili, że teraz giną ludzie! Jeśli ktoś jest winny tych zamachów, tej niewinnej krwi, jeśli ktoś jest winien widmu strachu, które przybrało twarz arabskiego sunnity i krąży dziś nad Europą, to winnymi jesteście wy!: Rozszarogęsieni, butni, głupi i próżni eurokraci.
  Ukryci za swoimi kuloodpornymi szybami, oddzieleni od ulicy przez sztaby usłużnych gryzipiórków, rozbestwieni lawiną euro, jaka za nic wpada wam do kieszeni, roicie o nowym kształcie świata, o przekształceniach Europy, ale nawet jednej ulicy w miastach, z których pochodzicie, nie jesteście w stanie upilnować!" skomentował ostro dziennikarz. To koniec Europy jaką znamy? "Na naszych oczach ta zgraja darmozjadów podpaliła lont do bomby, która od dawna tykała w brzuchu Europy. W Europie potrzebny jest dziś stan wojenny – stan nadzwyczajny – ale nie ten ogłoszony przez trockistę Hollande, człowieka o twarzy sklepikarza w francuskiej prowincji, lub księgowego z lunaparu. Dziś Europie potrzebny jest stan mobilizacji wokół gasnących wartości. Czas dyskusji się skończył. Granice Europy muszą znów jeżyć się od gotowej do strzału broni, a jej ulice niech się wypełnią dumnymi chrześcijanami, którzy na powrót zaniosą krzyż do miejsc, gdzie rozplenił się żarłoczny półksiężyc" skomentował Witold Gadowski.
 • @kula Lis 66 11:18:00
  "Ps..Jazda z nimi!!"

  Zaraz, zaraz.... Dr Jaśkowski mówił, że ta fala inwazji na Europę to norma... do 2001 roku przybywało do Europy około pół miliona co roku i nikt nie zwracał na to uwagi. Raptem po 2001 wszystko się zmieniło...
  Nie wie Pan dlaczego?
 • @kula Lis 66 08:39:00
  "Wczoraj była też rocznica wydarzeń w Brukseli."

  Doprawdy? Rocznica? Jasne, że tak. Tylko rocznica czego? Może tego? :

  https://www.youtube.com/watch?v=p2qDyRpQvjA
 • @kula Lis 66 15:05:16
  "Odczytujcie listy od imamów, pełne potępień wobec terroryzmu. "

  On też jest imam? Mniemam, że nie imam...:

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA
 • @Jasiek 22:21:43
  // czego?//
  Jaśku
  bez urazy, myślałem że pewną panią ekspert z antypodów tu nikt już nie przebije.
  Ten "film" to zwykły montaż, był on pokazywany w różnych telewizjach i obnażany do szpiku kości
  No ale ....
  pzdr
 • @Husky 22:32:33
  OK. Tylko, o czym to świadczy? Że zamach był prawdziwy?
  W takie rzeczy nie uwierzę - od WTC to jedna wielka ściema z tym terroryzmem.

  Ale Ty szybko reagujesz...
 • @Jasiek 22:35:28
  False flag
  tylko ofiar żal
  pzdr.
 • @Husky 22:45:31
  "False flag
  tylko ofiar żal"

  Ofiary mogą być prawdziwe - co im zależy? Jak podczas występów Gladio we Włoszech... tylko sprawca nie ten. False flag nie oznacza prawdziwości ofiar - ta jest obojętna. Mogą być crisis actors albo prawdziwe ofiary. Ważne, żeby zrzucić winę na kogoś innego. Będziesz zdziwiony jak Radsik zaczenie robić za Gutjara?

  Przypomnij sobie jeszcze cytat z Wiki - bardzo krótki - "fikcyjne pogrzeby" - wiesz skąd? Chodzi o hasło "Operacja Northwood" - las północny a lotnisko... siewiernyj. Łyso?

  Ale oczywiście dziękuję za koment - pozwolił mi trochę naświetlić temat.
 • @Husky 22:45:31
  Zobacz, proszę, kto zwęszył trop:

  https://www.youtube.com/watch?v=mbbmJ8kH-9Q
 • Jasiek o tym co dzieje się w Londynie to masz poniżej!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149038975615479395981.jpg Kredą walczą z terrorystami. „Skończyła się pobłażliwość dla islamskich najeźdźców”...Mieszkańcy Londynu bardzo emocjonalnie zareagowali po terrorystycznym ataku, do którego przyznało się Państwo Islamskie. Są nalepki, które mają wyrażać solidarność, zdjęcia udostępniane na profilach społecznościowych, niektórzy użyli nawet... szkolnej kredy. Po takiej akcji terroryści na pewno się nie pozbierają.

  Londyńczycy jednoczą się pod hasłem „We are not affraid” (Nie boimy się), które zostało umieszczone na logo londyńskiego metra. Ten znak został po raz pierwszy wykorzystany po atakach terrorystycznych na transport publiczny w brytyjskiej stolicy w 2005 roku. Słów tych użyła też brytyjska premier Theresa May podczas swojego przemówienia po środowym zamachu. Użytkownicy Twittera udostępniali zdjęcia oznaczone „Pray for London”, aby pokazać swoje poparcie. Oprócz tego niektórzy na swoich profilach „włączali” flagi innych krajów, które niedawno doznały ataków, w tym Francji Belgii. https://pbs.twimg.com/media/C7se5ZrW0AAFVnu.jpg Takiej reakcji muzułmanie się nie spodziewali, podobno już się pakują i będą uciekać z Europy. No to o przyszłość Europy jestem spokojny. A policjanci w Wielkiej Brytanii zostali już dozbrojeni w kolorowe kredki? Jak widzę takie rzeczy i przestaje się dziwić Breivikowi...Kredki w ruch i tablice WELKOMEN CIAPACI. Te społeczeństwo, społeczeństwa już są wykastrowane. Fajne są te slogany. "We're not affraid" a wystarczy, że ktoś strzeli z kapiszona a wszyscy spierdalają. Dlatego zakazano fajerwerków bo jak strzelały to się zawsze jakiś oddział poddawał. Wieża Eiffla nadal ściemnia, kredki we wszystkich paryskich Librerie wykupione, dzieje się.. Inne ujmujące zjawisko to, że im większy agnostyk tym gorliwiej się modli czy raczej "prejuje". Pytanie jak oni chcą się modlić skoro zamykają kościoły? Do kogo chcą się modlić? skoro na Wyspach jest kryzys wiary...Niech pójdą i mazgną chodniki w islamskich dzielnicach, to zobaczymy czy wrócą. Wyprali mózgi tym lewackim Europejczykom kompletnie, żal patrzeć. Jako ciężka artyleria zostanie użyty fortepian ;) Powinien tam ktoś jeszcze zagrać na fortepianie. Zupełnie zatracili instynkt samozachowawczy. Są jak owce prowadzone na rzeź, dosłownie. Kontynentalny idiotyzm strasznie zaraźliwy jest. Po takim czymś islamiści leżą i kwiczą a świat odetchnie z ulgą. https://pbs.twimg.com/media/C7sfE8TXgAA03P7.jpg I hope your not calling me an idiot..Now I see the terrorists deadly scared of your precious drawings:-) Poor leftists... Ps..12 wrzesień 1683 Krucjaty w obronie przed najazdem, Poitieurs, Lepanto, Wiedeń. To wartości europejskie, które o setki lat uchroniły Europę przed multikulti. Rzeczywiście się wystraszą, paranoja.
  Ostatnio wydziałem wypowiedz naukowca który w TV komentował takie zachowania jako nieco infantylne. Może to i prawda. Sami jewropejczycy nieco zdegenerowani w odczuciach samozachowawczych muszą na własnej skórze się nauczyć od nowa prawidłowej reakcji na agresję. Jeśli się tego szybko nie nauczą Europa zginie. Oby bez nas. Myślę sobie, że w tym artykule zawarta jest odpowiedź. http://www.pch24.pl/deus-vult-albo-smierc-europy,50377,i.html W mojej szkole jeden jadł kredę. I popijał atramentem z kałamarza (wtedy były kałamarze i stalówki). Nie dało mu to wstępu do technikum! Należy zmienić radykalnie prawo zaczynając od "klepnięcia" w plecy Donalda !
 • @Jasiek 22:17:28
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149043490815480695988.jpg Merkel najpierw ściągała imigrantów, teraz żąda wspólnego rozwiązania kryzysu. Czas nieco odświeżyć jej pamięć. Tuż przed udaniem się na uroczyste obchody 60-lecia podpisania Traktatów Rzymskich kanclerz Niemiec Angela Merkel przekonywała, że wszystkie państwa członkowskie UE powinny zaangażować się w wypracowanie wspólnego rozwiązania kryzysu imigracyjnego. Największe kontrowersje w tym kontekście budzi fakt, że w zgodnej opinii ekspertów to właśnie Angela Merkel w dużej mierze odpowiada za to, że sprawy przybrały zły obrót. We włoskim programie telewizyjnym Tg1 kanclerz Niemiec uderzyła w ton moralizatorski i przekonywała, że nawet papież Franciszek apelował o większą solidarność w Unii Europejskiej. Merkel wykorzystała okazję i przedstawiła swoje żądania w stosunku do pozostałych krajów członkowskich UE.
  - Europa musi znaleźć wspólne rozwiązanie tego kryzysu. Choć w ostatnich dwóch latach poczyniono duże postępy w tym zakresie, to nie wszystkie cele udało się jeszcze osiągnąć – mówiła Merkel.

  Czas nieco odświeżyć pamięć kanclerz Niemiec. Przypominamy, jak Angela Merkel w nieco innych okolicznościach ściągała do kraju tysiące imigrantów.

  Listopad 2015:
  Kanclerz Angela Merkel sprzeciwiła się określeniu górnej liczby tzw. uchodźców, którzy mieli trafić do Niemiec. Twierdziła wówczas, że Berlin nie może określać, „kto może przyjechać do Niemiec, a kto nie”. Angela Merkel uparcie kontynuowała wówczas swą szaleńczą politykę przyjmowania wszystkich imigrantów, przeciwko której buntowali się już wtedy nie tylko zwykli Niemcy, ale i jej polityczni koalicjanci.

  Angela Merkel stwierdziła, że Niemcy nie podadzą górnej liczby uchodźców, jakich mogą przyjąć, i że jedynym sposobem na ograniczenie imigranckiej fali jest... walka z przyczynami, dla których pojawiają się oni w Europie. Oczywiście Merkel nie dodała, że główną przyczyną kryzysu nie jest strach przed wojną, lecz wysokie zasiłki socjalne, jakie oferują Niemcy i Szwecja. Inaczej przecież tzw. uchodźcy zostawaliby z własnej woli w takich krajach jak Grecja, Chorwacja czy bogate Austria lub Dania.
  Angela Merkel twierdziła także, że jej kraj „nie może tak po prostu określić, kto może przyjechać do Niemiec, a kto nie może”.

  Sierpień 2016:
  Media obiegało coraz więcej informacji na temat tego, że przebywający w Niemczech imigranci dziwili się, że mają pracować. Tłumaczyli, że przecież są gośćmi Angeli Merkel, która ich tutaj zaprosiła. Wobec tego nie wyobrażają sobie, by mieli się czymś zajmować.

  Uchodźcy mieli aklimatyzować się w Europie. Nie dość że tego nie robili, to jeszcze jawnie odmawiali współpracy. Niemieccy azylanci konsekwentnie odrzucali kolejne oferty pracy. Twierdzili, że „są gośćmi kanclerz Merkel i nie będą pracować, ponieważ zostali tu zaproszeni”.

  O sprawie zaalarmował Bernd Pohlers, burmistrz Waldenburga w Niemczech w Saksonii.
  - Trwa kryzys migracyjny, a uchodźcy nie chcą pracować. Azylanci odmówili pracownia. Mówią „jesteśmy gośćmi Merkel” - oznajmił Bernd Pohlers.

  W listopadzie 2016 roku kanclerz Merkel nie była już dla imigrantów tak miła. Zapowiadała nawet wyrzucanie ich z kraju.

  Jak informowaliśmy wówczas na łamach portalu niezalezna.pl imigranci nie są już mile widziani w Niemczech. Kanclerz Angela Merkel zapowiedziała wyrzucenie z kraju kilkudziesięciu tysięcy mężczyzn, a nawet pogroziła użyciem siły, jeśli nie będą chcieli wyjechać dobrowolnie. Wreszcie zrozumiała swój błąd, czy to jedynie gra przed wyborami? Merkel bardzo długo upierała się przy swojej polityce. Nagle jednak najwyraźniej zmieniła zdanie. Podczas spotkania z udziałem konserwatywnych deputowanych w Neumünster zapowiedziała, że do końca tego roku z Niemiec wyjedzie 100 tys. imigrantów.
  - 60 tys. imigrantów wróci do swoich krajów dobrowolnie w ramach programów przesiedleńczych, a pozostałe 40 tys. zostanie deportowane. Merkel wezwała urzędników, żeby nie przyznawali statusu uchodźcy imigrantom, którzy powinni zostać deportowani, gdyż są oni wtedy o wiele mniej skłonni wyjechać z Niemiec. Jeśli nie będziecie stosować siły, to imigranci będą mówić: „Nie ma sensu, żebym wyjechał dobrowolnie, gdyż władze i tak nie są w stanie mnie wydalić” - mówiła Merkel. O dziwo, Merkel zauważyła też kto ukrywa się w tłumie uchodźców.
  - Nie może być tak, że wszyscy młodzi ludzie z Afganistanu przyjadą do Niemiec – przyznała.

  Ps..Taka przypowiastka: Moja sąsiadka z przeciwka (zamożna kobieta) zaprosiła do siebie mnóstwo gości. Jedzą piją, lulki palą i rozrabiają,. . Potem puka do moich drzwi i drzwi sąsiadów prosząc byśmy trochę z tych jej gości przyjęli do swoich mieszkań. Dlaczego? - pytam. Bo mieszkamy we wspólnym bloku - odpowiada.
 • @Jasiek
  Przed 60-ciu laty powstała w Europie wspólnota ekonomiczna i handlowa. Później, niby niepostrzeżenie, loże masońskie dorobiły ideologie, dyktat anty-Bożego laicyzmu i anty -demokracji. Nazwali to bezczelnie „wartościami europejskimi”. Czemu Prezes, jego ludzie, prezydent tej zamiany „nie zauważają”? A każde racjonalne żądanie wyjścia z tego diabelskiego kotła tępią i potępiają? Co oni w Rzymie dziś świętują??
 • @Jasiek
  Caritas w Monachium prowadzi edukację seksualną uchodźców. Poucza o wielkości prezerwatyw. A kardynał Reinhard Marx to aprobuje... Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu. [Pewnie nieprawy wnuk Karola Marxa???] Caritas archidiecezji monachijsko-fryzyngijskiej prowadzi edukację seksualną uchodźców. W programie nauczania znalazły się między innymi informacje o różnych wielkościach prezerwatyw. Monachijska Caritas wespół z zarządem archidiecezji fryzyngijsko- monachijskiej zorganizowała warsztaty dla uchodźców w obszarze zdrowia, seksualności i związków międzyludzkich. Jak powiedziała Regina Lange, kierownik oddziału monachijskiej Caritas, zajmującej się sprawami związanymi z AIDS, to sami uchodźcy chcieli dowiedzieć się czegoś o antykoncepcji. Ze środowiska azylantów padały pytania o kwestię wielkości prezerwatyw. Mówili, że trzeba im to pokazać, bo standardowe wymiary nie działają. Byłoby dużym zaniedbaniem, gdybyśmy nie zwrócili na to uwagi powiedziała Lange cytowana przez lokalną gazetę kościelną. Jak mówi z kolei wikariusz generalny archidiecezji ks. Peter Beer, temat ten jest „bardzo ważny”. Musimy zrozumieć, że ludzie, którzy przychodzą do naszego kraju, nie są wszyscy katolikami, ale są to ludzie z różnych obszarów kulturowych, z różnymi przyzwyczajeniami. Spotykają się z inną kulturą, która jest nacechowana wielką swobodą seksualną tłumaczył. Caritas przygotowała między innymi specjalną wystawę, która do 20 marca widoczna była w monachijskim kościele karmelitów. Wykorzystano w niej tablice, plakaty i wideo. Pokazywano na nich między innymi postaci mężczyzny i kobiety, wskazujące na równouprawnienie płci. Archidiecezją monachijsko-fryzyngijską kieruje kardynał Reinhard Marx, przewodniczący niemieckiego episkopatu.
  Źródło: Kath.net
 • @kula Lis 66 13:45:17
  "Co oni w Rzymie dziś świętują??"

  Raczej nie Brexit ;-/

  Dla planistów brexitu taki zamach jest na rękę - odetną się od zalanej uchodźcami Europy.

  Zwróć także proszę uwagę na słowa Jaśkowskiego, który powiedział, że Polska przyjęła już kilka razy więcej uchodźców, ale się o tym nie mówi w mediach. Nie wiesz jak można schować tylu uchodźców? A może Jaśkowski coś ściemnia?

  I jeszcze jedno - niby taki zamach - z całym szacunkiem dla ofiar i cierpienia ich bliskich, ale facet (już powiązany z terrorystami i skazany z propagowanie terroryzmu) wsiada do samochodu, uderza w czterech przechodniów i przy pomocy NOŻA chce atakować parlament....

  Psychol? Może popychadło? Terrorysta?
 • @ All
  Pamiętacie zamachy w Brukseli w 2016r? Wiecie jaki to był dzień? To był 22 marca...
  Za rok powtórka?
  W którym mieście?

  Ps.

  Koment przenoszę do treści wpisu.
 • Jasiek.
  http://thenowypolskishow.co.uk/wp-content/uploads/2017/03/z21534100IHBritain-Parliament-Incident.jpg „Za zamachem w Londynie stoi multikulti, poprawność polityczna i walka z Chrystusem”. Dziś młodzi ludzie podążają za islamem nie dlatego, by dać upust swoim agresywnym odczuciom, lecz decydują się na to, ponieważ przeraża i zniesmacza ich upadek moralny dzisiejszej Europy. I to jest najwłaściwsza odpowiedź na pytanie dlaczego po raz kolejny giną ludzie na ulicy wielkiego europejskiego miasta. Rozpasanie moralne plus poprawność polityczna, głupie multikulti oraz walka z fundamentem naszej cywilizacji, jakim jest wiara w Chrystusa. Te rzeczy naprawdę stoją za tym zamachem! W Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach europejskich nie ma już barier moralnych, które nie zostałby złamane przez dużą część społeczeństwa. Małżeństwa homoseksualne, różnego rodzaju gender, przyzwolenie na kompletne uprzedmiotowienie naszych sfer intymnych i najważniejszy: upadek rodziny. Przecież w Anglii często trafiają się osoby, które mają np. trójkę dzieci, ale każde jest z innym partnerem. Panuje liberalizm, wolność słowa itd. Jednak jak używając tych narzędzi powiesz prawdę , to po tobie i dlatego mamy problem z Islamem. Większość moich brytyjskich przyjaciół w prywatnych rozmowach mówi mi otwarcie, że nie akceptuje tej religii, jej zasad i wyznawców, którzy poczuli swoją siłę i teraz nie boją się otwarcie mówić, że ich finalnym celem jest pokojowe podbicie Wielkiej Brytanii. Nie akceptują i wkurza ich fakt, że ktoś mówi im, jak mają żyć w ich własnym kraju. Jednak prawie wszyscy milczą! Dzieje się tak, ponieważ „pałka” poprawności politycznej uderza od razu. Jeśli piastujesz jakieś stanowisko, lub jesteś osobą publiczną i wypowiedziałeś się negatywnie na ten temat, to jesteś skończony! Już niedługo dojdzie do takiej groteski, że kolejny islamski morderca z racji tej poprawności nie będzie mógł być nazywany po imieniu. Szykujemy naszym dzieciom niezłe piekło.
  Drugą sprawą jest tzw. multikulti. Od kilku dekad wmawia nam się, że mieszanie się różnych kultur i religii w jednym społeczeństwie jest czymś dobrym i potrzebnym. Wszystko brzmi fajnie, ale jak ja mam pogodzić się z muzułmaninem, któremu wiara nakazuje wprowadzanie prawa szariatu siłą wszędzie tam, gdzie mieszka? Jak mam pogodzić się z faktem, że wyznawca Allacha może mieć kilka żon i odbywać stosunek płciowy z trzynastoletnią dziewczynką? To bezsens i głupota. I rzecz najważniejsza. Nasz Pan Jezus Chrystus nakazywał nawracać niewiernych poprzez ewangelię, a nie poprzez terror i morderstwa! Na koniec chrześcijaństwo! Prawie każdy antropolog i historyk potwierdza, że w historii ludzkości cywilizacje które upadały, zaprzeczyły swojej wierze. Zachodnia Europa już to zrobiła i dzieje się to, co się dzieje. Ktoś zapyta, ale co chrześcijaństwo ma wspólnego z atakami islamistów? Gdyby wciąż wiara w Syna Bożego panowała na starym kontynencie, to zasady byłyby proste. Zło jest złem, a dobro, dobrem. W takiej sytuacji nie ma miejsca na relatywizowanie i próby tłumaczenia czegoś, co jest przez nas nie do zaakceptowania. W momencie, gdy panowałyby zasady Chrystusa, to wyznawcy Allacha nie przyjeżdżaliby tak ochoczo do Europy i robili, co się im podoba. Przez ostanie kilkadziesiąt lat pracowano nad usunięciem Jezusa z życia publicznego, zastępując go wiarą w poprawność polityczną, multikulti i wszechobecny hedonizm. Lewactwo, które za tym stoi, zrobiło to dokładnie i tym samym otwarto bramę wstępu dla wszystkiego, co nienawidzi naszego Boga. Szatan zaciera ręce. Czy jest nadzieja na poprawę tego stanu rzeczy? Nie ma i nie będzie. Nie będę państwa oszukiwał. Będzie więcej ataków, ofiar i cierpienia, a w tle będziemy słyszeć głośniejsze „Allach Akbar”! Obserwuję „rozwój” tego wszystkiego i nie widać żadnych optymistycznych przesłanek, by myśleć inaczej. Chyba musi spłynąć rzeka krwi i muszą zginąć miliony, by człowiek zauważył swój błąd. Ale czy po tym wszystkim będzie jeszcze miejsce na nowy początek? Nie sądzę.
 • @Jasiek
  „Atak w Londynie to dopiero początek”. No i stało się! Po raz kolejny islamski terroryzm zaatakował i mamy niewinne ofiary, tym razem leżące na ulicach Londynu. Teraz zadam te same pytania, które zadają media przy każdym takim wydarzeniu. Ile jeszcze czeka nas takich dni, gdzie niewinni będą ginąć pod kołami samochodów, w atakach bombowych i innych tego typu wydarzeniach? Odpowiedź jest jedna: wielu! I nie chcę nikogo straszyć, ale to dopiero początek. W momencie pisania tych słów, już prawie wiadomo, że dokonali go islamiści. W dniu rocznicy zamachu w Brukseli, nieznani nikomu wcześniej człowiek wsiadł do szarego samochodu i rozjeżdżał ludzi na moście Westminister. Następnie próbował wjechać na teren Parlamentu i tam dokonał swojego żywota. I znowu to samo. Media podnoszą alarm, fachowcy od antyterroryzmu występują w mediach, a niczemu niewinni ludzie umierają na ulicach miast w Europie. Postępowe grupy wmawiają, że to nie winna samej religii, tylko tych innych. Przecież wyznawcy Allacha są dobrzy i trzeba im pomóc. A ja się pytam ile jeszcze potrzeba morderstw, by dominował taki pogląd? Cofnijmy się o kilka tygodni. Lotnisko Stansted i zatrzymanie Jacka Międlara. Border Force nie wpuściło go na teren Wielkiej Brytanii, choć nigdy wcześniej nie miał zatargu z prawem brytyjskim. Nie nawoływał do walki z tym państwem i chciał bronić praw ich obywateli, którzy w bestialski sposób dzieci były seksualnie molestowane. Zabronili wjazdu byłemu księdzu, by kilka razy wcześniej bez problemu wpuścić muzułumańskiego duchownego, który otwarcie nawałuje do walki z Wielką Brytanią i zabijania obywateli tego kraju w imię proroka. I jak po czymś takim można się dziwić, że ta zbrodnia wciąż się „kręci”?! Powinienem się nie przejmować i przejść nad tym do porządku dziennego. Mam mały problem. W dniu zamachu miałem jechać do centrum Londynu i nagrać rozmowę, ale na moje szczęście spotkanie zostało odwołane. Nic dodać, nic ująć. Każdy z nas może być w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, a w mediach wciąż będą namawiać nas do multikulti i przyjmowania emigrantów. Jak długo jeszcze? Nie ma co się oszukiwać, że przy tej polityce państw Zachodu, coś się zmieni. Nie ma takiej możliwości. Cały ten libertynizm i lewactwo pcha nas w otchłań, z której nie ma odwrotu. Mam nadzieję, że nie odbije się to na Polakach mieszkających w UK, bo na pewno nikt z Brytyjczyków nie powie złego słowa na muzułmanów. Nikt nie wspomni, że burmistrz Londynu miał niejasne kontakty z organizacjami, które nie są przyjazne Wielkiej Brytanii. Nikt nie obwini lewicowych środowisk, które non-stop przekonują, że przyjmowanie „uchodźców” to nasza powinność. Mogą obwinić Polaków, bo nie są zjednoczeni, nie mają silnego wsparcia od swojego rządu i żadna z ważniejszych organizacji nie stoi po ich stronie. Nie zrobią tego wprost. Użyją ogólników o emigracji zarobkowej i niejasnych insynuacji. Przesadzam? Niekoniecznie. - Piotr Szlachtowicz
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 04:16:11
  Znowu nawaliłeś grafik, ale tym razem udało Ci się zahaczyć o temat - rzeczywiście nie pamiętałem, że w logo Sn'B jest liczba 322.
  A wystarczyło tylko logo i link do wiki....

  Ale dziękuję.
 • @Repsol 23:09:02
  Merkel popełniła straszliwy błąd wpuszczając islamistów do Europy. To nie tyle błąd ile świadoma decyzja. A teraz chce obarczyć odpowiedzialnością wszystkie unijne kraje za potworne skutki swojej decyzji. TVP info, podając informacje o atakach terrorystycznych robi to tak aby zmniejszyć lub nawet całkiem wyeliminować wrażliwość widzów na tragedie i dramaty. Osobnik który w Londynie zabił 4 osoby a ponad 40 ranił, prawdopodobnie został zabity. "Prawdopodobnie" czyli też do końca nie wiadomo czy na pewno. Ale jeśli nawet "na pewno", czy rzeczywiście jest się z czego cieszyć? On zamordował znacznie więcej osób, a jeszcze więcej zranił! I jeśli nawet już nie żyje, to po nim przyjdą następni. I nadal będzie to samo co dotąd.To znaczy ataki terrorystyczne, horror, grabieże, gwałty na kobietach, itp. Niektórzy obrońcy ideologii Merkelowej usiłują powoływać się na tzw. "miłosierdzie chrześcijańskie" wobec imigrantów.Którego nikt im nie powinien odmawiać. W oczach prawdziwie wierzących ma to usprawiedliwiać ich zachowanie wobec islamistów. Niestety, ale naprawdę to nigdy ich nie usprawiedliwi. Bowiem inaczej kocha się nieprzyjaciół, inaczej zaś przyjaciół. Jeżeli ktoś oczekuje mojej pomocy, to musi przyjąć moje warunki. A nie ja jego.
 • @Husky 23:44:31
  W czasach, gdy armie niemiecki upojone łatwym zwycięstwem nad Francją stały po 2-giej stronie Kanału, gotowe do inwazji, nowy brytyjski premier Churchill wykrzykiwał w Izbie Gmin: Nie damy się, będziemy walczyć w ogrodach, strzelać z proc i bić ew. inwazorów Hunów kijami golfowymi - zdając sobie dobrze sprawę, że wygaduje kompletne bzdury ... Armia brytyjska była prawie rok po rozpoczęciu wojny nadal kompletnie nie przygotowana do walki, przemysł ledwo zaczął przestawiać się na tory gospodarki wojennej, a ludność była przekonana o potędze Imperium. Hasłem stało się na wyspach: "My house is my castle" rozumiane w ten sposób, że przecież żaden inwazor Hun nie wejdzie do prywatnego domu, jeśli gospodarz go nie wpuści ... Minęło 75 lat, ale mentalność Angoli się jak widać nie zmieniła, chociaż kraj jest już ma wpół muzułmańskim Kalifatem - oni nadal sądzą, że z terroryzmem islamskim można skutecznie walczyć kwiatami i kredkami ...bo ich armia, flota jak i lotnictwo jest w tragicznym, opłakanym stanie podobnie jak w przededniu IIWW czy w jej początkach, bo gdyby nie tajne rozmowy i umowa z Hitlerem który nakazał wstrzymać inwazję już przygotowaną/tysiące żołnierzy i sprzęt czekało tylko na rozkaz na brzegach Kanału, to Anglia byłaby zajęta. Dopiero potem przyszła pomoc zza Oceanu..Dzisiejszą Anglię to Rosjanie gdyby chcieli zajęli by w tydzień. Był ostatnio w TVP1 amerykański realistyczny film o inwazji Korei Północnej po unieszkodliwieniu Amerykanom sieci komputerowej, pozbawieniu prądu, flota, lotnictwo, armia przestały istnieć, Amerykanie poznali na swym terenie co to okupacja, łapanki na ulicach, egzekucje uliczne, obozy reedukacyjne, koncentracyjne, etc, oraz swoich kolaborantów, jak jeszcze dzieciaki organizowali partyzantkę, a rodzice kolaborowali, chodzili z czerwonymi opaskami z gwiazdą coś jak żydzi podczas IIWW, etc..bardzo ciekawy i pouczający był ten film.
 • @kula Lis 66 15:35:32
  "Jeżeli ktoś oczekuje mojej pomocy, to musi przyjąć moje warunki. A nie ja jego."

  Ha! Teraz to żeś Waszmości odsłonić się raczył! ;-)

  Na tej strategii umysłowej dokonywano "akcesji" do naszego "bycia członkiem" UE... Piecze? Ma piec! ;-)

  Ale tak na serio, zasiłki i system prawny są rzeczywiście ułomnie skonstruowane. Ale to nie muzułmanie stworzyli takie prawo....
  Mówię Panu, źródło zła jest gdzie indziej. Facet był "tylko" popychadłem. Zbieżność dat zamachów z Londynu i Brukseli nie może być przypadkiem i przypadkowo być zgodna z logo SnB. Ktoś podkłada dowody, napuszcza muzułmanów i chrześcijan na siebie, wrzuca do sieci filmiki z gwałtami niby to arabów, ktoś tworzy chore prawo z zasiłkami dla nierobów, ktoś koordynuje obmacywanki w sylwestrowe zabawy w Germanii, ktoś każe Makreli rozkładać... ręce dla emigrantów, ktoś drukuje im książeczki, ktoś opłaca przewoźników tysiącami ojro... KTOŚ.
  Kto? Tylko proszę mi tu nie walić ściemy, że to jakiś następca bin Ladena.

  Serdeczności.
 • @Jasiek 15:59:31
  Ten idiotyzm z kredkami, kwiatkami itp powtarza się za każdym razem: Paryż, Bruksela, Berlin, Londyn. Niewinni ludzie giną, pani Mogherini płacze, przywódcy państw wyrażają swoją solidarność, a ludzie malują po chodnikach głupoty i krzyczą "my jesteśmy Londyn". To jest chore. Ludzie muszą wyjść na ulicę i protestować przeciw polityce rządzących. Jak nie pomoże, trzeba robić na ulicach zadymy. Zrozumcie wreszcie wszyscy "dobrzy ludzie" - to jest wojna wypowiedziana nam, Europie, chrześcijaństwu. Im prędzej się obudzimy tym lepiej.
 • @Jasiek
  Nasza pani Premier podpisała Deklarację Rzymską, czyli dokument, który dopiero ma potwierdzić wspólne zaangażowanie na rzecz współpracy w ramach UE, a także dopiero ma nawiązać do osiągnięć ostatnich 60 lat - których nie ma. Wyznaczone też zostaną wyzwania i zadania na przyszłość - nie wiadomo przez kogo, kiedy i dla kogo. Do tego audiencja u "Ojca Świętego" - komunisty Franciszka, który...Zaprawdę powiadam wam - jestem pełen "optymizmu"! Czy ktoś ze zwykłych obywateli Unii Europejskiej zna treść Traktatu Rzymskiego podpisywanego dzisiaj przez liderów Unii??? Jakim prawem politycy podpisują w imieniu obywateli coś, co zadecyduje o losach Unii, a nie jest udostępnione dla ogółu... SKANDAL!!! Politycy to kasta oderwana od rzeczywistości!!! Tego gnijącego już politycznie jak i ekonomicznie trupa nie da się wskrzesić, chyba, że jeszcze gorszego potwora ZOMBIE! Stara Unia była w głębokim kryzysie, wtedy ktoś wpadł na pomysł ratowania walącej się starej unii i zaproponował,żeby «rozszerzyć» unię poprzez "przyjęcie" nowych "członków". I państwa-kandydaci otrzymały listę żądań i warunków, które nie były niczym innym jak Aktem Likwidacyjnym tych państw. Ci którzy chcieli wejść do "unijnej rodziny" musieli się oddać we władanie starounijnej mafii! To nie było żadne przyjęcie, ale likwidacja ekonomiczna i polityczna nowych państw, które zostały doszczętnie okradzione ze wszystkiego co miało jakąś wartość i zalane sieciami handlowymi, towarami, bankami, firmami ze Starej Unii, które traktują nowych członków nie jak pełnoprawnych członków, ale jak niewolników, podludzi i dojną krowę! To rabunek i kolonizacja nowo przyjętych państw, które uratowały walącą się Starą Unię, która tonęła w nadprodukcji i nie miała gdzie tego wszystkiego sprzedać! Zdobyli więc nowe rynki zbytu, zapewnili niskie bezrobocie i miliardowe dochody dla swoich państw, okradając podbite przez siebie kolonie!
 • @Jasiek
  Czy podpisanie tego dokumentu oznacza, że Polska będzie musiała przyjmować uchodźców? Bo może się okazać, że nie będziemy mieli nic do powiedzenia w tej sprawie... podpisaliśmy Deklarację, czyli zgodziliśmy się na unijną "integrację", "solidarność", itd. Co zrobimy jak nałożą na nas kary za nieprzyjmowanie uchodźców? Czy pani Premier cokolwiek coś podpisała, czy nie podpisała, nie ma już większego znaczenia. Niemiecka żydówka, lewaczka Angela Merkel łamie w jawny i bezczelny, bezkarny sposób umowy, traktaty, uzgodnienia...bez żadnych konsekwencji. Ta cała tak zwana "wspólnota europejska", opiera się na przymusie i zamordyzmie silniejszych państw nad słabszymi, a Niemcy, zgodnie ze swoją zaborczą naturą, znowu znajdują się na samym szczycie piramidy. Zadowolona dziś twarz wnuka esesmana i wehrmachtowca żydo-niemca Tuska mówi właściwie wszystko. Żydolewacka, pedalska i zbankrutowana już tak politycznie jak i ekonomicznie UE istnieje już tylko w symbolicznym wymiarze, a podpisywanie traktatów rzymskich kojarzy się z rozpaczliwym przyklepywaniem zamku z błota, który się co chwilę rozpada. W przeciągu następnych paru lat, świat zmieni zupełnie swoje oblicze, a żydolewacka, pedalska zbankrutowana UE okaże się dokładnie takim samym niewypałem i bankrutem, jak były ZSSR. Po pierwszej i po drugiej wojnie światowej nie wolno było, pod żadnym pretekstem, Niemcom dawać ponowną szansę na rozbudowanie swojej potęgi i władzy nad innymi państwami! Dla Europy zawsze kończyło się to tragicznie. Miał rację Churchill mówiąc, że Niemcy trzeba bombardować co 50 lat nawet bez powodu.
 • @Jasiek
  Warto przypomnieć, że 15 stycznia 2015 r. Merkel powiedziała: islam należy do Niemiec! Więc w czym problem Merkel? Najgorsze, że dla tej gruboskórnej Niemki "Gäst" i "Gästarbeiter" to jedno i to samo. Swoich gości zaproszonych do Auschwitz też traktowali jak robotników, bo niby Arbeit macht frei. Zmuszanie gości do roboty to jest gruby nietakt. To nie był błąd Angeli Merkel
  To była tylko realizacja planu gospodarczego, który nazywa się "ARBEIT MACHT FREI-2"
  Przedsiębiorcy niemieccy potrzebują 500 tys rąk do roboty.
  Więc żeby to ładnie opakować, Angela ogłosiła: "herzlich willkommen gasten"
  A gospodarczo-polityczny plan był następujący:
  1) zapraszamy "wsiech" jak leci pod pozorem współczucia i niemożności zabronienia kto tam chce do Niemiec a kto do Polski czy Czech
  2) potem w OBOZACH (przejściowych) tych "gości" na "RAMPĘ" do selekcji:
  - rechts - do roboty w Niemczech
  - links - do innych krajów
  3)i dlatego te inne kraje miały dostać "gości" ZWEITESORT: starzy, chorzy, kobiety i dzieci
  4) a tu się nagle jakaś taka Beata Szydło postawiła!
  i nie chce pomagać bidulom, nachodźcom i sierotkom!
  i ustawka z tfu.SSkiem się wywaliła!
  Sądzę, że jej postępowaniem powinien zająć się trybunał.
  Decyzję Herzlich Willkommen podjęła bez konsultacji. Pytam jakim prawem? Ona jest takim samym przywódcą państwa, jak pozostałych 27. Z jakiej unijnej dyrektywy Merklowa uzurpuje sobie prawo do zarządzania całą unią? Z nikim nie uzgodniła "zaproszenia" więc nikt nie ponosi odpowiedzialności. Inaczej byłoby, gdyby to skonsultowała przed wysłaniem komunikatu-przybywajcie. Teraz za każdy zamach pośrednio odpowiada Merklowa bo to w związku z jej decyzją do Europy przyjechali oprócz nachodźców jeszcze terroryści. Każda ofiara obciąża ją personalnie. Gdyby miała sumienie,to pewnie by to czuła. Nadal działa szlak libijski ...i w związku z tym niedawno była delegacja UE w Nigerii gdzie jej szef powiedział, iż dobrze by było, aby w najbliższym czasie przybyło stamtąd do Europy 6 milionów murzynów (bo podobno tego potrzebuje demografia w Europie). Zatem niech Merkel nie pitoli o podziale 160 tysięcy, skoro jakieś kraje Europy (w których imieniu wypowiedziała się delegacja UE w Nigerii) potrzebuje aż 6 milionów w najbliższym czasie. Ustalić jakie kraje upoważniły do takiej wypowiedzi i tam słać wszystkich Murzynów !!!
 • @kula Lis 66 17:46:34
  Koment o uzbrojeniu UKu i FRu nie ma tu nic do rzeczy - usuwam - uprzejmie przepraszam i proszę o zrozumienie.
 • @kula Lis 66 18:25:32
  "Czy podpisanie tego dokumentu oznacza, że Polska będzie musiała przyjmować uchodźców? Bo może się okazać, że nie będziemy mieli nic do powiedzenia..."

  Powtórzę zatem - Jaśkowski powiedział, że Polska przyjęła już kilkukrotnie więcej uchodźców niż RFN. Nie wiem, czy on mówi prawdę, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby przed Polakami to skrzętnie ukrywano.

  Wie Pan coś o tym?
  Jeśli tak to proszę o konkretną odpowiedź a nie około-tematyczne elaboraty w kilku częściach.

  Pozostaje nadzieja ;-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej