Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 9796 komentarzy

:-)

Jasiek - Jeszcze Polska nie zginęła. Isten, áldd meg a magyart.

Geopolityka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Częściowo o konklawe ;-)

Kto chce rządzić światem, musi rządzić Eurazją (tu są największe zasoby ludzkie i surowcowe)

Trwa pierwsza wojna światowa. Przyczyny niejasne. Niemcy nie mogą dać Ruskim rady na wschodzie. Na zachodzie bez zmian ;-)

Postanawiają więc zdestabilizować Rosję od środka. Wysyłają Lenina. Do operacji włączają się banksterzy z USA. Wysyłają znaczące posiłki. Chcą zagarnąć bogactwa i surowce. Rewolucja się udaje. Ale z bolszewikami i z Hitlerem na głowie Ruscy nadludzkim wysiłkiem dają radę się ogarnąć (bolszewicy uciekają już od lat trzydziestych, potem Moskwa, Stalingrad, Kursk, Berlin i pabieda) i stają się nawet mocarstwem nuklearnym.

Militarnie i ekonomicznie się więc nie udało opanować Rosji. Kolejna rewolucja już nie bardzo wchodzi w rachubę, bo aparat bezpieczeństwa się "trochę" rozbudował. Konflikt militarny od momentu wystrzelenia sputnika to nuklearne samobójstwo.

Taktyka musi być inna - trzeba grać na wielu fortepianach. Jednym z nich jest odłączenie kroplówki. Tą kroplówką ma być państwo - nie za duże, nie za małe, trzeba dać mu poluzówę, kredyty, technologię itp, poczekać aż się trochę blok wschodni uzależni i kroplówkę odciąć... Tym państwem, nie za dużym, nie za małym była... Polska. Pierwszym sekretarzem został E. Gierek (wpływ Brzezińskiego) a jak już spełnił swoją rolę to mógł odejść. W opdowiednicm czasie uruchomiono następujące programy:

- "Solidarność" - likwidacja przemysłu 

- "Habemus Papam" - ku lepszej podjarce Polaków w rozwalaniu przemysłu

- "Agca" - większa podjarka Polaków przeciw Ruskim

- "Mudżahedin" - kosztowna wojna

- "Olimpiada"- kosztowne igrzyska - oj, nieładnie MKOL ;-)))

- "Star Wars"- zazbrojenie

- "Pierestrojka" - kosztowna "prwatyzacja"

- "Pijany prezydent" -wszystko podpisze...

I.... i prawie się udało. Już, już... było blisko i jeden przeciwnik na drodze ku panowaniu banksterów w Eurazji zostałby rozłożony ekonomicznie, zadłużony, przejęty i wyeliminowany. Ale kuźwa, dlaczego prezydentem został ten czekista Putin! Trzeba zaraz zrobić ruchawkę i kogoś odstrzelić. Może Niemcow....? Oj, nie udało się. To może po kawałku? Najpierw Ukraina! Zdąbędziemy Krym! Hurra..... no, nie... znów nic z tego...

A nam Polakom zostały się świecidełka:

- nobel dla elektryka

- korona dla Jej Wysokości Anety I Kręglickiej

- nobel dla Wisi

- santo "subito"

I jeszcze masa długów, łże-elity, "sojusznicy" oraz wku...ni Ruscy.

Ach, ta geopolityka...

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej