Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 9796 komentarzy

:-)

Jasiek - Jeszcze Polska nie zginęła. Isten, áldd meg a magyart.

Scenarzyści

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znów częściowo o konklawe - ale innym ;-)

Na kanale Chrisa Miekiny dowiedziałem się o urządzeniu określanym nieraz jako "hełmofon Boga". Nazwa festyniarska i pretensjonalna jednocześnie, ale chodzi o urządzenie zakładane na głowę, które ma możliwość  pobudzania różnych rejonów mózgu. Okazało się, że po pewnym oddziaływaniu na jedno z miejsc można osiągnać niesamowity efekt w postaci widzenia przez osoby poddane eksperymentowi aniołów, świętych a nawet Chrystusa i rozmowy z Nimi...

Taki sam efekt można uzyskac również po zażyciu pewnych środków. Podejrzewam, że mogą one być znane od stuleci lub nawet tysiacleci... I tak oto tradycja mówi, że w roku 610 n.e. jednej osobie, która potem uciekła do Medyny ukazał się Archanioł Gabriel... Skutki są widoczne do dzisiaj i będą widoczne jeszcze długo. Przypadek czy może ktoś coś mu podał?

Inną kwestią, na którą zwróciłem uwagę i ja jest rozbieżność w ilości świadków, którzy znaleźli się przy grobie Chrystusa po Zmartwychwstaniu, jaka to rozbieżność istnieje pomiędzy Ewangeliami, których autorstwo przypisuje się apostołom Łukaszowi, Markowi, Mateuszowi i Janowi (akurat!). Kto ustalił, że akurat one zaliczją się do kanonu? Pod czyim był/byli wpływem? Dlaczego ktoś podszywał się pod apostołów?

A teraz Konklawe. To z "Habemus Franciszek" a nie "Habemus JPII" - Może to przypadek, ale może nie, że papieżem został Franciszek gdy mamy do czynienia z falą nachodźców. O tym, że to nie przypadek, świadczyć mogą słowa Castro, jakie przytoczył Gadowski, że jest on gotów spotkać się z prezydentem USA, gdy ten będzie murzynem, a papieżem będzie ktoś z Ameryki Południowej, najlepiej z Argentyny...

Co wiedział Castro? Skąd miał takie przecieki? Może był prorokiem? W to akurat nie uwierzę. Ale wydaje mi się, że mógł mieć kontakt z tymi co ocierają się o tytułowych scenarzystów. Nie wygląda to też na przypadek, że akurat on stanął na czele kubańskiej rewolucji... I ta pewność siebie Raula podczas wizyty Obamy... dziwne. 

Są też inne znaki - np zbiezność olimpiad z wojnami - scenarzysci mają więc kontakty w MKOL i innych "działaczach", chyba, że to przypadki... Może znów zorganizujemy jakieś mistrzostwa wspólnie z Ukrainą? ;-/

Podobnie z konklawe i z noblami. I z "harcliź wilkomen" Makreli, które pogrązyło Niemcy i UE w odmętach fal nachodźców.

KIm są scenarzyści? Działają już setki lub tysiące lat? 

PS.

Wpis spowodował Szanowny GPS swoim postem o pisaniu scenariuszy.

Chciałem zwrócić uwagę na nieco inne wątki.

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  "Taki sam efekt można uzyskac również po zażyciu pewnych środków. Podejrzewam, że mogą one być znane od stuleci lub nawet tysiacleci... I tak oto tradycja mówi, że w roku 610 n.e. jednej osobie, która potem uciekła do Medyny ukazał się Archanioł Gabriel... Skutki są widoczne do dzisiaj i będą widoczne jeszcze długo. Przypadek czy może ktoś coś mu podał?"/Jasiek/

  Oby tego rodzaju przypadek nie powtórzył się w naszym stuleciu. Europa spełnia właściwe warunki dla ukazania się Archanioła Gabriela.

  Izrael ma aspiracje aby stać się jednym z największych na świecie producentów i eksporterów marihuany. Przyniosłoby to Izraelowi ogromne korzyści materialne. Niestety, Tramp pomachał palcem i rynek amerykański nie może być brany pod uwagę. Izrael prowadzi kampanie propagandowe w USA i Europie, ponieważ w marihuanę izraelską dużo zainwestowano i potrzebny jest chłonny rynek zbytu.

  "Niedawno powstała wolna grupa mająca na celu gromadzenie w swoim gronie oraz na forum wszystkich zwolenników legalizacji marihuany (i ew. innych tzw. miękkich narkotyków). Przy zebraniu większej liczby użytkowników właściciele stronki www.gong.org.pl mają zamiar zawalczyć o głosy w prawdziwych wyborach. Wspomnianą grupe wyróżnia od powstałych to, że mają zamiar w przyszłości walczyć o mandaty a nie siedzieć na tyłkach jak hyperreal czy zieloni, którzy nawet nie dodali legalizacji do statutu. To czy będą chcieli wejść do sejmu, czy przekażą swoje mandaty w zamiar za realizacje podstawowego postulatu okaże się w przyszłości. W chwili obecnej głównym celem portalu jest ocenienie siły wyborczej polskiego społeczeństwa. Każda rejestracja jest ważna... jacyś zainteresowani?"
  https://hyperreal.info/news/legalizacja-marihuany
 • @AgnieszkaS 02:06:04
  "Europa spełnia właściwe warunki dla ukazania się Archanioła Gabriela."

  Na razie ukazał się "nowiczok" ;-DDD

  Najpierw "aj waj", potem wydalenie dyplomatów i nagle...
  okazało się, że brak dowodów :-DDD

  I teraz Firiza Mej będzie się ładnie uśmiechać ;-/

  Dzięki za odwiedziny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej