Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 9796 komentarzy

:-)

Jasiek - Jeszcze Polska nie zginęła. Isten, áldd meg a magyart.

Analogie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Częściowo o "dobrej zmianie"

 W drodze do panowania nad zasobami Eurazji międzynarodówka grandziarzy uruchomiła w celu zniszczenia lub przynajmniej zdestabilizowania krajów tam położonych  następujące programy:

 

- "Lenin"

- "Ajax"

- "Habemus Papam"

- "Agca"

- "Popiełuszko"

- "Solidarność"

- "Mudżahedin"

- "Star Wars"

- "Olimpiada"

- "Pierestrojka"

- "Tian'anmen"

- "Jelcyn"

- "WTC"

- "Niemcow"

- "Majdan"

- "Nowiczok" (to ostatnio)

Pomimo takiego zaangażowaia w zasadzie umocniono tylko pozycje wyjściowe, bo projekt "Lenin" wypalił "trochę" inaczej niż planowano. Wprawdzie udało się nieco poszerzyć terytorium zdobyczne na terenie "Festung Ojropa" i wprowadzić zamęt w Iraku, Syrii i Afganistanie , ale z drugiej strony pojawił się BRICS i wyłonił się nowy przeciwnik w postaci 中國龍 (czytaj "cziunkło lon" czy jakoś tak, co się wykłada "Chiński Smok")

Ale czy ochota na zasoby minęła grandziarzom z powodu pewnych niepowodzeń? Ależ skąd!

Czy możemy w związku z tym dopatrywać się w obecnych czasch pewnych analogii do wcześniejszych programów? Ja myślę, że tak. Moim zdaniem wyglądałoby to nastepująco:

- Na naszym podwórku "Solidarność" została po wzmożonej aktywności "kelnerów" i majdanowych występach zastąpiona "dobrą zmianą".

- Program "Mudżahedin" został zastąpiony najpierw programem "Talib" a teraz jest to projekt "ISIS" za którym jak powiedziano w "Ić Pot Prącie" (bez skojarzeń, proszę) stoi USA tzn Rosja ;-))))

- Programy "Olimpiada", "Star Wars" i "Pierestrojka" mające zbankrutować "Imperium Zła" zastąpiono programami "Soczi" i mającym się niedługo odbyć projektem "Mundial"

- Projekt "Niemcow" - no cóż... tu analogia nasuwa się sama w kierunku Nawal(o)nego. Ciekawe czy skończy tak samo jak poprzednik w postaci zimnego podgrzewacza atmosfery?

- Program "Habemus Papam" - tu całe szczęście nie padło znów na Polskę, ale tym razem na Argentynę. Jednak jak dotąd działalność Franciszka I nie pomaga ustabilizować sytuacji w Europie. Być może chodzi dalszą destabilizację Niemiec aby całkowicie zniszczyć ich potencjał wprowadzania ordungu w Eurazji i pozbyć się tym samym konkurenta do panowania nad tą częścia świata, a KRK znów wykorzystywany jest jako narzedzie pomocne w destabilizacji.

Co natomiast zostanie wymyślone po "Nowiczoku"? 

Jak pisał wcześniej Szanowny RAM na Ukrainie laboratoria już pracują nad odpowiednimi substancjami. A to juz nie jest wyspa i raczej nie będą to ćwiczenia. No i mamy wspólną granicę. A że jak coś się stanie, to że pójdzie to na Rosję jest raczej pewne. Wtedy należy pamietać, że atak członka NATO jest jest atakiem na całe NATO i że "przy okazji" mamy tu obce wojska będące częścią tego paktu. Boję się, że "Dobra Zmiana" może się skończyć znacznie  gorzej niż "Solidarność".

KOMENTARZE

 • 5*
  Nie ma co się łudzić, CIA i jej córki nie zasypują gruszek w popiele, prowokacje będą przeciw Rosji, to pewne. Rosję czy to w formie Rosji carskiej, ZSRR dawało się złamać, jednak tylko na chwilę.
  Dla tzw. zachodu stało się to już specyficznym hobby a teraz to hobby to już wielki biznes i zarobek.
  Gdyby na świecie było OK, pokój, stabilizacja, po co byłoby potrzebne takie CIA i pochodne? Wystarczyłyby służby wewnętrzne w kraju.
  I rozbudowana siatka jak CIA, na bezrobocie. A każdy chce mieć pracę.
  Do tego media: gdyby na świecie był spokój i pokój, to o czym media by pisały? O kotkach, pieskach, celebrytach? Tu nie ma tej sensacji, napięcia, zatem większość mediów na bezrobocie.
  No i przemysł zbrojeniowy musi się nakręcać, bo inaczej, na bezrobocie.
  A politycy? No cóż robiłyby parlamenty, jakby było wszystko super, super mądre ustawy przyjęte, nie musieliby obradować, zatem kasy maluśko.
  I tak to się musi kręcić, zwykle do bicia jest Rosja.
  Jednak teraz inne czasy nastały, rosyjskie społeczeństwo jest o wiele lepiej świadome, nie chce rewolucji, nie chce powtórki lat dziewięćdziesiątych i ma daleko w żopu tzw. zachód i jego "wartości".
 • @lorenco 17:52:50
  "Do tego media: gdyby na świecie był spokój i pokój, to o czym media by pisały?"

  O sztuce :-)

  Ale myślę, że znalazłoby się o wiele więcej tematów. Np przyroda, kosmos, historia, motoryzacja, wędkarstwo, lotnictwo, turystyka, fotografia, sport, rolnictwo, żywność, moda, "diety - cut", poradniki tego i owego itd.

  Tak myślę...
  Ale nie wiem co musiałoby się stać, żeby to nagle okazało się realne.

  Ukłony
 • @Jasiek 18:21:45
  Jaśku, o tym co wspomniałeś też piszą lecz mało kliknięć:)
  Nie ma to jak niepewność: Rosja zaatakuje czy nie zaatakuje? Wtedy jest mnóstwo kliknięć!
  To jest po prostu chore tak jak i te giełdy wirtualne, gdzie reaguje, że jakiś polityk cos pierdnie, to giełda na czerwono lub na zielono w zależności od sytuacji.
 • @lorenco 18:45:23
  "Nie ma to jak niepewność: Rosja zaatakuje czy nie zaatakuje?"

  A faktycznie...

  A w dodatku jeszcze pojawił się Kim. Z Chinami już jest problem z powodu braku "demokracji". W kolejce stoją już Indie. Jakby tego było mało co jakiś czas ktoś robi ćwiczenia...

  Za dużo tego.
  Ktoś to nakręca.
  Podobno są tacy, którzy chcą na Ziemi rozpętać piekło, zrobić "koniec świata" itd a wszystko po to, żeby przyspieszyć nadejście Chrystusa...

  Ale z drugiej strony wszystko by się zgadzało. Natknąłem się kiedyś na info, że ok 40% ludzi na Ziemi ma problemy psychiczne. Tragedia.
  Obstawiam, że problemów jest więcej tam, gdzie jest chów wsobny i gdzie jest GMO. A gdzie jest jedno i drugie to już w ogóle kaplica :-)

  3m siem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej